юридично точно
Корпоративним клієнтам
E-mail Друк PDF

При роботі з корпоративними клієнтами ми намагаємося забезпечити довгострокову та плідну співпрацю з кожним з наших замовників, забезпечуючи кожному клієнту:

 

Високу якість

Наші перекладачі спеціалізуються на перекладах текстів саме юридичної тематики. Більшість має також юридичну освіту, що дозволяє нам гарантувати високу якість наших перекладів. У процесі постійної співпраці з Вами, ми краще дізнаємося вимоги Вашої компанії до перекладів. Це дозволяє нам створювати спеціальний словник термінів, скорочень і назв, що включає в себе усталені у Вас в компанії переклади окремих слів і виразів. Безумовно, нам дуже важливий зворотній зв’язок про якість наших перекладів, Ваші побажання та коментарі до текстів. Всі вони враховуються при подальшій взаємодії, роблячи нашу співпрацю максимально адаптованою під Ваші потреби.

 

Індивідуальний підхід

На початковому етапі співробітництва за Вашою компанією закріплюється персональний менеджер по роботі з клієнтами, який знайомий з Вами особисто, приймає Ваші замовлення, і який знає і враховує в роботі всі особливості Вашої компанії і її вимоги до послуг перекладу.

 

Можливість виконувати замовлення позачергово

У діяльності будь-якої фірми бувають моменти пікового завантаження, коли для забезпечення високої якості виконання прийнятих замовлень доводиться обмежувати обсяг нових замовлень. Незважаючи на це, наше бюро перекладів завжди резервує певний відсоток ресурсів для корпоративних клієнтів, що дозволяє нам виконувати всі Ваші замовлення в потрібні Вам строки без втрати якості обслуговування і перекладів.

 

Конфіденційність

Наше бюро перекладів, маючи колосальний досвід роботи саме у юридичній сфері, як ніхто інший розуміє важливість конфіденційності інформації. Саме тому ми гарантуємо конфіденційність усієї інформації, яку отримуємо від наших клієнтів.

 

Знижки

У нашій компанії діє гнучка система лояльності, яка визначає персональну знижку для кожного нашого клієнта в залежності від обсягу перекладів, частоти замовлень і тривалості співробітництва. Ви можете ознайомитись більш детально з нашою системою знижок у нас на сайті.

 

Можливість оплатити замовлення через Інтернет

Ми розуміємо, наскільки цінний Ваш час. Саме тому ми впровадили на нашому сайті систему оплати замовлень через Інтернет. Оплатити замовлення можна через систему Portmone.com або WebMoney.


Зручна онлайн система відслідковування замовлень

Для Вашої зручності ми зробили спеціальну систему, в якій Ви можете оплатити рахунок через Інтернет, переглянути свою історію замовлень, роздрукувати рахунок для будь-якого зробленого Вами замовлення і відредагувати свої дані.

 

Вхід

Реєстрація

 


Банер
Банер
Банер