юридично точно
Про компанію
E-mail Друк PDF

Бюро юридичних перекладів “Dictum Factum” спеціалізується на перекладах документів юридичної тематики.

Назва “Dictum Factum” перекладається з латинської як “сказано - зроблено”. Цей принцип є основоположним для співробітників нашого бюро. Працюючи переважно з корпоративними клієнтами, ми переконалися наскільки важлива точність при виконанні замовлення. Незначна затримка може призвести до фінансових втрат, особливо при перекладі офіційних та комерційних документів.

“Dictum Factum” входить до складу Групи компаній “Вронський, Вронська і Партнери – успішного юридичного холдингу з широким спектром практик і послуг.

В штаті нашої Групи – не просто перекладачі з юридичною освітою – а практикуючі юристи, які знають нюанси сучасного законодавства.

Це означає, що спеціалісти нашої Групи в реальному часі заробляють гроші точними юридичними формулюваннями і допомагають зберігати, захищати, примножувати капітал своїм клієнтам.

До групи входять такі компанії як: Юридична Фірма “Вронський, Вронська та Партнери”, Спеціалізоване Юридичне Бюро “Сімейна справа”, Бюро юридичних перекладів “Dictum Factum” та Реєстраторська компанія “LawLab”.


Юридична фірма "Вронський, Вронська та Партнери" є однією з перших фамільних юридичних фірм в Україні. Адвокати та юристи фірми надають широкий спектр професійних юридичних послуг як українським, так і іноземним юридичним і фізичним особам.

“Вронський, Вронська та Партнери” здійснюють представництво інтересів клієнтів у судах, у тому числі господарських і адміністративних судах (зокрема, при розгляді спорів за участю органів державної влади), міжнародному арбітражі. Ми також представляємо інтереси наших клієнтів у справах про банкрутство.

Більш докладно про юридичну фірму "Вронський, Вронська та Партнери" Ви можете дізнатися на сайті
family business

Спеціалізоване юридичне бюро “Сімейна справа” це юридична фірма, фахівці якої надають консультації для фізичних осіб з будь-яких питань, що не стосуються комерційної діяльності.


Юристи фірми надають послуги з:


  • Укладення шлюбних договорів;
  • врегулювання сімейних суперечок з приводу розподілу спільно нажитого майна, сплати аліментів дітям, визначення місця проживання дитини, порядку зустрічей і порядку виховання дитини;
  • Супроводу процедури усиновлення;
  • Врегулювання спадкових спорів, які стосуються нерухомості, визнання недійсними договорів довічного утримання, заповітів;
  • Врегулювання суперечок відносно житла (визнання права власності, виселення і т.д.)

Ми вважаємо, що сімейний адвокат повинен не тільки представляти і захищати інтереси клієнта, a і заздалегідь застерігати про можливі наслідки необережних дій.


Більш докладно про спеціалізоване юридичне бюро Сімейна справа” Ви можете дізнатися на сайті
Реєстраторська компаніяLawLab” надає послуги з реєстрації підприємств та фізичних осіб-підприємців, здійснює підготовку необхідного для реєстрації пакета документів, надає консультації з питань реєстрації і забезпечує проходження процедури реєстрації в найкоротші терміни.

Юридична лабораторія також надає повний комплекс послуг, пов'язаних з отриманням дозволів та ліцензій, необхідних для здійснення господарської діяльності, дозволів Антимонопольного комітету України, дозволів на працевлаштування іноземців, реєстрацію прав на нерухоме майно, реєстрацію (акредитацію) в митних органах, реєстрацію випусків акцій, реєстрацію кредитних договорів з нерезидентом.


Більш докладно про реєстраторська компанія “LawLab” Ви можете дізнатися на сайті
 


Банер
Банер
Банер